آموزش طراحی سایت نمونه کار (بخش سوم)

در طراحی سایت نمونه کار یا پورتفولیو بخش های مختلفی باید گنجانده شود. معرفی زمینه و شرح فعالیت و اهداف پروژه تنها بخشی از یک پورتفولیو هستند که در بخش دوم از آموزش طراحی سایت پورتفولیو بدان پرداخته شد. با سایر مواردی که در طراحی وب سایت نمونه کار اهمیت دارند آشنا خواهید شد.

آموزش طراحی سایت نمونه کار (بخش سوم)

نحوه طراحی سایت نمونه کار (پورتفولیو)

سایر جزییات و جلوه هایی که باید در طراحی سایت نمونه کار قرار بگیرند عبارتند از:
• استراتژی های کار : فکر و ایده ای که پشت کار شما بوده است را باید در طراحی سایت نمونه کار شرح دهید. این استراتژی می تواند تکرار ایده های قبلی، فرآیندهای پژوهشی، بینش های خلاقانه کاری شما و…باشد. به عنوان مثال برای یک شرکت طراحی وب سایت استراتژی های موجود می تواند استفاده از نسبت یک سوم در طراحی سایت یا لایه بندی Z در طراحی سایت باشد.
• معیارهای موفقیت و نتایج کار : معیارهای موفقیت معمولا قابل اندازه گیری نیستند. می توانید به صورت یک چشم انداز در طراحی سایت نمونه کار معیارهای خود را به مشتریان معرفی نمایید.
• قوانین پروژه : در صورتی که فعالیت شما به صورت تیمی است، باید وظایف افراد مختلف را ذکر کنید. مثلا برای طراحی یک ویترین نمونه کار طراحی وبسایت، باید نام ایده پرداز، افرادی که کدنویسی را انجام می دهند و کسانی که کارهای گرافیکی را به پایان می رسانند ذکر شود.
• از زبان مشتریان : این بخش به عنوان های مختلف در طراحی وب سایت نمونه کار ذکر میشود. نظر و دیدگاه مشتریان پیرامون کارهای شما به مشتریان جدید این اطمینان را می دهند که مرجع مناسبی را برای واسپاری امور خود انتخاب کرده اند.
• درج اطلاعات دقیق تماس : مهم تر از شیوه نمایش نمونه کار ها در طراحی سایت پورتفولیو، اطلاعات تماسی است که با مشتریان به اشتراک می گذارید. به صورت جزئی آدرس، شماره تلفن، زمان پاسخ گویی و مشاوره را درج کنید و از شعارهای ترغیب کننده برای تماس مشتریان و حتی مشاوره ساده در طراحی سایت خود استفاده نمایید.

منبع: آموزش طراحی سایت نمونه کار (بخش سوم)

طراحی سایت   طراحی وب سایت   طراحی وبسایت   طراحی وب  طراحی سایت نوتریکا

آموزش طراحی سایت نمونه کار طراحی سایت   طراحی وب سایت شرکتی طراحی وب سایت فروشگاهی  طراحی وب سایت شخصی

طراحی وب سایت اختصاصی  طراحی وب سایت ریسپانسیو  طراحی وب سایت داینامیک  طراحی وب سایت استاتیک

طراحی وب سایت پزشکی  طراحی وب سایت رستوران  طراحی وب سایت آموزشگاه طراحی وب سایت املاک  طراحی وب سایت تفریحی

طراحی وب سایت دانلود طراحی وب سایت خبری  سئو  طراحی اپلیکیشن اندروید  طراحی پورتال  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *