ابزارهای هماهنگ سازی رنگ در طراحی سایت (بخش سوم)

تکنیک های زیادی برای انتخاب رنگ با استفاده از دایره مرجعی که تئوری رنگ ها در طراحی سایت بدان اشاره شد وجود دارد. به عنوان مثال انتخاب یک دایره که رنگ های پایه را در برگیرد یا یک مستطیل دخل این دایره به انتخاب رنگ های هماهنگ در طراحی سایت کمک می کند.
در روان شناسی رنگ در طراحی وب سایت مدرن از چرخه رنگ ایزاک نیوتون برای انتخاب بهترین رنگ ها در طراحی سایت و بر اساس قوانین فیزیکی استفاده میشود. اما در کنار این چرخه ابزارهای آنلاین دیگری نیز برای هماهنگ سازی رنگ در طراحی وب سایت وجود دارد که با سایر آن ها در این بخش آشنا می شوید.

ابزارهای هماهنگ سازی رنگ در طراحی سایت (بخش سوم)

معرفی ابزارهای هماهنگ سازی رنگ در طراحی سایت

ابزار انتخاب رنگ slayeroffice
شاید وب سایت slayeroffice به اندازه سایر سرویس ها برای انتخاب رنگ حرفه ای در طراحی سایت کاربردی نباشد، اما استفاده از آن آن قدر ساده و هموار است که برای ایجاد پالت در مدت زمان کمتری در طراحی وب سایت ، بهترین گزینه است. حین ترکیب یا blend شدن رنگ ها در این سایت همزمان پیشنهاداتی برای ترکیب بهتر رنگ ها در طراحی سایت به شما داده میشود.
هماهنگ سازی رنگ ها با Color Schemer
Color Schemer اساسا برای کاربران حرفه ای توصیه نمیشود؛ با این حال برای تست و سنجش رنگ ها مناسب است. برای طراحی سایت حدود 16 پالت رنگی هماهنگ به شما پیشنهاد داده میشود که با توجه به مزیت استفاده آفلاین آن در طراحی سایت با مک و کامپیوتر، طرفداران خود را دارد.
سرویس انتخاب رنگ color hunter
در این ابزار ترکیب های آماده ای را برای طراحی سایت خود مشاهده می کنید و در واقع نمی توانید پالت های دلخواهی را با این ابزار ایجاد کنید. اغلب رنگ ها در این ابزار از عکس ها استخراج شده اند. در صورت نیاز می توانید با وارد کردن تگ ، hex color یا آدرس هر عکس ترکیب رنگ ها را مشاهده کنید.

منبع: ابزارهای هماهنگ سازی رنگ در طراحی سایت (بخش سوم)

طراحی سایت   طراحی وب سایت   طراحی وبسایت   طراحی وب  طراحی سایت نوتریکا

آموزش طراحی سایت نمونه کار طراحی سایت   طراحی وب سایت شرکتی طراحی وب سایت فروشگاهی  طراحی وب سایت شخصی

طراحی وب سایت اختصاصی  طراحی وب سایت ریسپانسیو  طراحی وب سایت داینامیک  طراحی وب سایت استاتیک

طراحی وب سایت پزشکی  طراحی وب سایت رستوران  طراحی وب سایت آموزشگاه طراحی وب سایت املاک  طراحی وب سایت تفریحی

طراحی وب سایت دانلود ابزارهای هماهنگ سازی رنگ در طراحی سایت,هماهنگ سازی رنگ در طراحی سایت,رنگ در طراحی سایت,طراحی سایتطراحی وب سایت خبری  سئو  طراحی اپلیکیشن اندروید  طراحی پورتال  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *