بیمه تکمیلی

افراد زیادی سالیانه در داخل کشور به دلایل بیماری های جسمی و دیگر مشکلات به مراکز درمانی مراجعه می نمایند که بیشتر آن ها اغلب با هزینه های زیادی مواجه می شوند. هزینه درمان در مراکز خصوصی بیشتر از مراکز دولتی بوده و به پشتوانه مالی بیشتری نیازمند است و با توجه به عدم پرداخت هزینه های درمانی به شکل کامل از طرف بیمه هایی چون بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی و… بیمه گر نیازمند بیمه ای متناسب می گردد که بتواند هزینه های درمانی خود را به شکل کاملی پرداخت نماید. بیمه تکمیلی ایران یکی از بهترین نمونه های بیمه تکمیلی درمانی می باشد که می تواند شما را در این بخش یاری رساند. بیمه تکمیلی نیاز شما از جهت پرداخت  کامل هزینه ها رفع می نماید و می توانید با خیالی آسوده به درمان خود بپردازید.

 

بیمه تکمیلی

بیمه تکمیلی

هدف بیمه درمانی تکمیلی

در بیمه تکمیلی درمان بیمه گر نسبت به بیمه گذار تعهد دارد تا تمامی هزینه های بخش درمانی و بیمارستانی را با توجه به شرایط قرارداد و با رعایت کردن فرانشیز های توافق شده پرداخت نماید. به شکل کلی تعهد بیمه,بیمه گر بر هزینه های بخش های مختلفی چون ۱- ویزیت پزشک۲- جراحی،۳- پانسمان،۴- انواع آزمایش های پزشکی،۵- مخارج بیهوشی، ۶-هزینه های اتاق عمل و جابجای به بیمارستان،۷- هزینه دارو ۸- دندانپزشکی،۹۹- دندان مصنوعی، ۱۰- زایمان و … که بیمه گر با توجه به شرایطی که در قرارداد درج شده است ملزم به پرداخت آن می باشد.

هدف بیمه درمان گروهی

در بیمه درمان گروهی، بیمه گر متعهد است تا بیمه گر اول بیمه شدگان باشد و هزینه های درمان آن ها را جبران نماید. در بیمه درمان گروهی، بیمه گر متعهد است تا تمامی هزینه های مرتبط به بخش پزشکی و درمانی که در قرارداد قید شده است را جبران نماید. این بیمه به شکل گروهی صورت می گیرد و می تواند یک بیمه مناسب برای شرکت ها و ادارات، کارخانه ها، تورهای مسافرتی و … جهت تحت پوشش قراردادن کارکنان و افراد زیر  نظر خود باشد.

منبع: بیمه تکمیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *