تجهیز خانه با باتری یو پی اس

در منزل مشغول انجام کار‌هایتان با کامپیوتر هستید و می‌خواهید یک پروژه مهم را شروع کنید؛ تا آخر شب بیدار مانده اید و لازم است همین امشب کار را به اتمام برسانید. هنوز هیچ بخشی از پروژه ذخیره نشده است و شما بدون توجه به احتمال از بین رفتن تغییرات مشغول پیاده سازی ایده‌هایتان بودید.

ناگهان برق قطع می‌شود و برنامه و هر چه بود و نبود غیب می‌شود؛ گویی از صبح تا به حال هیچ کاری انجام نداده بودید. چه حسی دارید؟ فکر نمی‌کنید وقت آن رسیده است که حتی با قطعی برق شرایطی فراهم شود که هیچ گاه دستگاه‌های مهمی مثل کامپیوتر خاموش نشوند؟ کامپیوتر را کنار بگذارید.

یخچال یکی دیگر از آن دسته وسایل مهم است که ممکن است با نوسانات برق به شدت آسیب ببیند. Spikes یا ولتاژ لحظه ای وارد می‌شود؛ نویز خطوط انتقال برق را تحت تاثیر قرار می‌دهد و به طور کلی نوسانات برق همه چیز را از حالت ایده آل خارح می‌کنند. خرید یخچال و هزینه‌هایی که مجددا باید صرف شود را چه می‌گویید؟
همان طور که می ‌بینید حتی خسارات ناشی از عدم تعادل در ولتاژرسانی هم خطرناک و نگران کننده است و می‌تواند در مقیاس مصارف خانگی مشکل ساز شود.

حتما بخوانید :   یو پی اس دستگاهی الکترونیکی جهت تامین انرژی

استفاده از باتری یو پی اس و جلوگیری از آسیب به وسایل خانگی

خاموش شدن کامپیوتر و از بین رفتن دیتا یا داده‌ها دردسر بزرگی است. بالای ۳۰ درصد از مشکلاتی که برای کاربران و مصرف کنندگان خانگی در زمینه از دست دادن اطلاعات رخ می‌دهد به دلیل همین افت ولتاژ و تغییرات ناگهانی آن است.
یو پی اس پشتیبان و منبع برق شما در زمان‌های بحرانی و در منازل است. از آن جایی که دستگاه‌هایی مثل کامپیوتر نقش‌های گسترده تری یافتند بنابراین نیاز ما به این وسیله‌ها در منزل مقطعی نیست. به دلیل لزوم آنلاین بودن افراد و عملیاتی که به صورت همزمان انجام می‌شود استفاده از باتری یو پی اس ضروری شده است. ضرورتی که نه تنها فقط برای قطع برق، بلکه در تمام لحظاتی که شما با دستگاه خود کار کرده و خبری از مشکلات احتمالی جریان برق ندارید لازم است.
در یک جمع بندی کلی ضرورت استفاده از باتری یو پی اس را در دو قسمت طبقه بندی می‌کنیم:
۱٫ بهبود و اصلاح بی کیفیتی برق و ولتاژ
۲٫ تامین برق در زمان قطع کامل ولتاژ
اگر این مطلب باعث شده است رویکرد شما نسبت به استفاده از باتری یو پی اس و خدمات مشابه تغییر یابد همین حالا از خدمات فرنشین بهره مند شوید.

حتما بخوانید :   انتخاب یو پی اس به چه مواردی وابستگی دارد؟

منبع: تجهیز خانه با باتری یو پی اس

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *