عملکرد درماپن

درمان پوست به وسیله ی درماپن یکی از موثرترین روش ها برای دستیابی به پوستی شاداب و سرزنده می باشد . درماپن تنها روشی می باشد که بدون آسیب رساندن به لایه های سطحی پوست می تواند سبب بهبود آن شود . آیا شما هم از چین و چروک , زخم ها و خطوط ریز رنج می برید؟ پس درمان توسط درماپن برای شما مناسب می باشد . این درمان مناسب برای تمامی پوست ها و تمامی سنین می باشد.

عملکرد درماپن

چگونگی عملکرد درماپن

درماپن از یکسری سوزن های بسیار ریز استفاده می کند که توسط ارتعاشاتی بسیار ریز به داخل پوست عمل تزریق را انجام می دهند. این حفره های ایجاد شده توسط سوزن ها بر روی پوست با چشم عادی قابل مشاهده نمی باشند.

ولی از طرفی به مقداری درد خواهند داشت که پوست را در راه درست و طبیعی فعال کند . از طریق این شبیه سازی و تحرک صورت گرفته شده توسط درماپن ما شاهد یک روند درمان طبیعی در پوست می باشیم . پوست رنگی تازه به خود گرفته  و شادابی از آن موج می زند و این کار باا توجه به تولید الاستین و کلاژن شکل گرفته است.

حتما بخوانید :   دغدغه‌ای به نام جوش صورت

هرچه تعداد درمان شما توسط درماپن بیشتر باشد رسیدن به نتیجه دلخواه نیز سریع تر صورت می پذیرد . بهترین روش درمان دوره 4 الی 6 جلسه ای می باشد که باید بین هر جلسه 2 ماه فاصله وجود داشته باشد . ممکن است در حد فاصل جلسات درمانی پزشک از یک غلتطک MTSS برای استفاده در منزل نیز استفاده کند.

این محصول از مواد با کیفیت ساخته شده و به پوست کمک زیادی می کند . ممکن است در پایان هر جلسه درمانی درماپن پوست شما به مدت 1 الی 2 ساعت دچار قرمزی و سفت شدن گردد ولی به مرور زمان پوست حالت اولیه را به خود می  گیرد. پس از گذراندن تعداد زیاد درمان پوستت محکم تر و صاف می گردد.

پوست ناهموار به همراه چین و چروک و آکنه به تدریج محو خواهند شد و پوستی شاداب خواهید داشت که در چهره ی شما نیز تاثیر گذار می باشد . نکته قابل توجه در مورد این روش درمانی قابل تنظیم بودن طول سوزن ها متناسب با نوع درمان مورد انتظار می باشد . مناطقی که به ظرافت خاصی نیاز دارد و درمان آن مشکل می باشد همچون دور چشم , لب و بینی را می توان با استفاده از درماپن درمان نمود .

منبع: عملکرد درماپن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *