مفهوم پورتفولیو در طراحی سایت

برای کسانی که وب سایت خود را به صورت حرفه ای اداره می کنند و در واقع از سایت کسب درآمد می کنند، نمایش نمونه کار ها و تجریبات که در ساختار حین طراحی سایت گنجانده میشود اهمیت زیادی دارد. نمایش نمونه کارها شیوه دیگری از طراحی وبسایت است که بدان پورتفولیو گفته میشود. جهت آشنایی بیشتر با مفهوم پورتفولیو در طراحی وب سایت این مطلب به شما کمک می کند.

مفهوم پورتفولیو در طراحی سایت

آشنایی با مفهوم پورتفولیو در طراحی سایت

در حالت پایه، سایت پورتفولیو شامل اطلاعات حرفه ای یک فرد، شرکت یا کمپانی، ارگان یا موسسه است که سوابق و نمونه کارها را به مشتریان ارائه می دهد.  از آن جا که پورتفولیو نمونه ای از طراحی سایت برای جلب اعتماد مشتریان است، شیوه طراحی آن نیز متمایز خواهد بود.
اهداف طراحی سایت پورتفولیو
در طراحی سایت پورتفولیو ابتدا باید از خود بپرسید که چرا و به چه منظور قصد دارید سوابق خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر اولین هدف شما جلب مشتری است، احتمالا طراحی سایت پورتفولیو کارآمد نخواهد بود. جلب اعتماد مشتری بهترین هدف است و قبل از هر چیز باید در طراحی سایت به این موضوع دقت کنید.آشنایی با مواد لازم در طراحی سایت فروشگاهی به شما در این زمینه کمک خواهد کرد؛ چرا که در طراحی سایت پورتفولیو نظیر سایت فروشگاهی باید نظر کاربر یا مشتری را جلب کنیم.
بخش های اساسی در پورتفولیو
نمونه کار ها باید در چند بخش جداگانه در طراحی سایت عرضه شوند :
ویترین یا showcase
ویترین شما در طراحی سایت پورتفولیو می تواند به شکل های مختلفی که در آینده معرفی خواهیم کرد نظیر اسلاید شو، گالری و…نمایش داده شود.
خلاصه فعالیت و سوابق
این خلاصه فعالیت در قالب بخش “درباره من” یا “درباره ما” ارائه میشود. سوابق و فعالیت های شما در سایت های خارجی به عنوان About شناخته میشود.
از زبان مشتریان
در طراحی سایت پورتفولیو نظر مشتریانی که قبلا با شما کار کرده اند از همه چیز مهم تر است. در ارائه نظرات مشتریان صادق باشید و سعی کنید طراحی وب سایت پورتفولیو را با صداقت پیش ببرید

منبع: مفهوم پورتفولیو در طراحی سایت

طراحی سایت   طراحی وب سایت   طراحی وبسایت   طراحی وب  طراحی سایت نوتریکا

آموزش طراحی سایت نمونه کار طراحی سایت   طراحی وب سایت شرکتی طراحی وب سایت فروشگاهی  طراحی وب سایت شخصی

طراحی وب سایت اختصاصی  طراحی وب سایت ریسپانسیو  طراحی وب سایت داینامیک  طراحی وب سایت استاتیک

طراحی وب سایت پزشکی  طراحی وب سایت رستوران  طراحی وب سایت آموزشگاه طراحی وب سایت املاک  طراحی وب سایت تفریحی

طراحی وب سایت دانلود طراحی وب سایت خبری  سئو  طراحی اپلیکیشن اندروید  طراحی پورتال  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *