نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات

همان طور که می دانید در عصر کنونی به جهت سهولت زندگی روزانه لوازم خانگی پیشرفته تر شده. این پیشرفت تا اختراع ماشین ظرفشویی ادامه یافته. برند های مختلفی در حوزه لوازم خانگی اقدام به تولید ماشین ظرف شویی نمودند. یکی از شرکت های فعال در حوزه لوازم خانگی که در ایتالیا اقدام به تولید محصولات می نماید زیرووات است. ماشین ظرفشویی زیرووات در مدل های مختلف تولید و روانه بازار شد. پس از ورود ماشین ظرفشویی زیرووات به بازار ایران، ضرورت ارایه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات به مشتریان بیش از پیش مسجل شد. بر همین اساس تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit نسبت به ارایه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی زیروواتاقدام نمود. این تیم با جذب نیروهای متخصص و آموزش آن ها موفق به ارایه خدمات با کیفیت به مشتریان شد. در ادامه به توضیح نحوه عملکرد Wefixitt خواهیم پرداخت.

با ما تماس بگیرید

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴ شیراز

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳ کرج

۲۲۳۷۷۷۹۰ تهران

۲۲۸۳۷۹۴۷ تهران

۸۸۳۷۳۷۸۰ تهران

چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات اقدام نماییم؟

پیش تر در خصوص ارایه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات توسط تیم تعمیر لوازم خانگی توضیحاتی داده شد. لازم است بدانید در صورت بروز مشکل چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات اقدام نمایید؟ تنها اقدام لازم این است که شماره تلفن های تیم تعمیر لوازم خانگی را در اختیار داشته باشید.

در این صورت قادر هستید در هر ساعت از شبانه روز، هر روز هفته حتی روز های تعطیل درخواست تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات نمایید. با اولین تماس شما تیم پشتیبانی Wefixit ضمن هماهنگی با تعمیرکار مربوطه در زمانی کم تر از ۳۳ ساعت نسبت به اعزام تعمیرکار به محل مشتری اقدام می نمایند. تعمیر کار به محض حضور در محل مشتری بررسی های اولیه را انجام داده و عیب یابی را آغاز می نماید. پس از این مرحله اقدام به برطرف نمودن عیوب دستگاه می کند. تعمیرکار تیم تعمیر لوازم خانگی ضمن تضمین استفاده از قطعات ارجینال در صورت نیاز به تعویض این اطمینان را به مشتریان می دهد که قطعات غیر اصلی استفاده نمی نماید.
پس از طی این مراحل نوبت به جلب رضایت مشتری است، دراین مرحله تعمیرکار ملزم به تحویل ماشین ظرفشویی زیرووات به مشتری می باشد. مشتری پس از اطمینان از سلامت ماشین ظرفشویی اقدام به دریافت فاکتور هزینه و پرداخت آن می نماید. تعرفه در نظر گرفته شده برای ارایه خدمات با کیفیت Wefixit بسیار نازل بوده و از قیمت های رقابتی می باشد. بر همین اساس مشتری هیچ نگرانی در خصوص کیفیت و هزینه تعمیرات نخواهد داشت.
لازم به ذکر است تیم تعمیر لوازم خانگی به جهت نحوه فعالیت و گستردگی آن در حوزه لوازم خانگی و ارایه سرویس تعمیرات به کلیه برند ها، دارای نمایندگی از برند خاصی نمی باشد. چرا که این امر به طور کامل مغایر با اهداف تیم Wefixitt است.

ما نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات نیستیم اما معتبر هستیم….

منبع: نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *