نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی میله Miele

ماشین ظرف شویی از جمله لوازم خانگی است که به جهت سهل نمودن پروسه شستشوی ظروف توسط خانم ثروتمندی حدود ۳۰ سال قبل اختراع شد اما زمان نسبتا زیادی طول کشید تا تولید این وسیله برقی به صورت صنعتی و انبوه در آید. شرکت میله از تولید کنندگان مطرح آلمانی در حوزه لوازم خانگی نیز اقدام به تولید و عرضه ماشین ظرفشویی میله نمود. این شرکت ماشین ظرفشویی میله را به بازار های ایران نیز عرضه نمود. ماشین ظرف شویی Miele سهمی از بازار ایران را کسب نمود. تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با اشراف به بازار لوازم خانگی و اطلاع از دغدغه های مشتریانی که اقدام به تهیه ماشین های ظرفشویی می نمایند شروع به گسترش خدمات خود در این حوزه نمود. تیم تعمیر لوازم خانگی با جذب و آموزش تعمیرکاران متخصص اقدام به ارایه سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی میله به مشتریان نمود. در ادامه به توضیح نحوه ارایه سرویس توسط Wefixitt می پردازیم.

با ما تماس بگیرید

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴ شیراز

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳ کرج

۲۲۳۷۷۷۹۰ تهران

۲۲۸۳۷۹۴۷ تهران

۸۸۳۷۳۷۸۰ تهران

چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی میله اقدام کنیم؟

تعمیر ماشین ظرف شویی در محل یکی از بهترین ویژگی های تیم تعمیر لوازم خانگی است چرا که بزرگ تری دغدغه خریداران ماشین ظرفشویی را برطرف نموده. سوالی که مشتریان عزیز می پرسند این است که در زمان بروز مشکل در کارکرد ماشین ظرف شویی، چگونه نسب به تعمیر ماشین ظرفشویی میله اقدام نمایند؟ پاسخ کوتاه است. تنها کافی است شماره تلفن های تیم تعمیر لوازم خانگی را داشته باشند تا پس از اولین تماس و توضیح مشکل پیش آمده به کارشناسان فنی، در مدت زمانی کم تر از سه ساعت شاهد حضور تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین ظرف شویی Miele در محل خود باشند.
تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی میله پس از بررسی کامل ماشن ظرفشویی و عیب یابی آن نسبت به تعمیر اقدام می نماید و در صورت نیاز به تعویض قطعه از قطعات ارجینال و اصلی جایگزین می نماید. بدین ترتیب مشتریان هیچ نگرانی در این خصوص نخواهند داشت. تعمیر کار Wefixit پس از اتمام تعمیرات نسبت به تحویل ماشین ظرف شویی میله به مشتری اقدام می نماید. وی پس از جلب رضایت ۱۰۰۰% مشتری اقدام به ارایه فاکتور هزینه تعمیرات به مشتری می کند. مشتری نیز با اطمینان از رقابتی بودن تعرفه تعمیرات و پرداخت نازل ترین هزینه اقدام به پرداخت هزینه می نماید.
همچنین تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با ارایه سرویس تعمیر لوازم خانگی در کلیه روز های هفته و ۲۴۴ ساعت شبانه روز امکان ارایه خدمات انعطاف پذیر را برای مشتریان فراهم می سازد. بر همین اساس مشتریان علاقمند به استفاده از خدمات Wefixit می باشند.
لازم به ذکر است تیم تعمیر لوازم خانگی به جهت فعالیت گسترده خود در حوزه لوازم خانگی و در کلیه برند ها، دارای نمایندگی از هیچ برندی نمی باشد و به صورت گسترده خدمات نوین خود را در این حوزه به مشتریان عزیز  ارایه می دهد.

ما نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی میله Miele نیستیم اما معتبر هستیم….

منبع: نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی میله Miele

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *