نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی هات پوینت

شستشوی ظروف از دیر باز یکی از پر دردسر ترین و دوست نداشتنی ترین اقدامات بانوان و اهالی آشپزخانه به حساب می آمده. امروزه با اختراع ماشین ظرفشویی و شستشوی سریع، بهداشتی و مناسب آن عده زیادی اقدام به خرید ماشین ظرفشویی نموده اند. بر اساس همین استقبال برند های زیادی اقدام به تولید ماشین ظرف شویی در مدل ها و انواع مختلف نمودند. در این میان شرکت هات پوینت نیز اقدام به تولید ماشین ظرف شویی هات پوینتنمود. مشتریان بسیاری اقدام به خرید ماشین ظرفشویی هات پوینت نمودند. تیم تعمیر لوازم خانگی با توجه به تجربه خود در حوزه تعمیر لوازم خانگی نیاز مشتری بر ارایه خدمات با کیفیت را تشخیص داد. تیم تعمیر لوازم خانگیبا جذب تکنسین ها و مهندسین متخصص نسبت به آموزش آنا در تعمیر ماشین ظرفشویی هات پوینت و سایر برند ها اقدام نمود. این تیم با درک نیاز مشتری خدمات انعطاف پذیری را ارایه نمود که در ادامه به توضیح آن خواهیم  پرداخت.

با ما تماس بگیرید

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴ شیراز

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳ کرج

۲۲۳۷۷۷۹۰ تهران

۲۲۸۳۷۹۴۷ تهران

۸۸۳۷۳۷۸۰ تهران

چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی هات پوینت اقدام نماییم؟

همان طور که گفته شد تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با درک نیاز مشتریان به ارایه سرویس خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی اقدام به ارایه خدمات نوین در این عرصه نمود. احتمالا خواهید پرسید که چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی هات پوینت اقدام نماییم؟ تنها کافی است با در اختیار داشتن شماره تماس با تیم تعمیر لوازم خانگی و بخش پشتیبانی ارتباط برقرار نموده و درخواست اعزام تعمیر کار متخصص در تعمیر ماشین ظرفشویی هات پوینت نمایید.

تعمیر کار Wefixit در مدت زمانی کم تر از سه ساعت در محل حاضر خواهد شد. بدین ترتیب مشتریان هیچ نگرانی در خصوص جا به جایی ماشین ظرفشویی خود در هنگام نیاز به تعمیرات نخواهند داشت. یکی دیگر از خدماتی که توسط Wefixit ارایه می گردد، سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی هات پویت در ۲۴۴ ساعت شبانه روز و حتی روز های تعطیل است. بدین ترتیب کلیه مشتریان می توانند در هر کجای ایران عزیز و هر ساعت از شبانه روز که نیاز بهتعمیر ماشین ظرفشویی داشتند با واحد پشتیبانی فنی تماس گرفته و درخواست خود را اعلام نمایند. تعمیرکار این تیم در زمانی کم تر از ۳ ساعت به محل مشتری مراجعه نموده و اقدام به عیب یابی و تعمیر ماشین ظرف شویی می نماید.
لازم به ذکر است تیم تعمیر لوازم خانگی در پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی هات پوینت در صورت ضرورت تعویض قطعات، از قطعات ارجینال و اصلی استفاده می نماید لذا مشتریان هیچ نگرانی در این خصوص نخواهند داشت. تعمیر کار می تواند پس از اتمام آن و جلب رضایت ۱۰۰% از مشتری فاکتور تعمیر ماشین ظرفشویی را جهت پرداخت به مشتری ارایه نماید.
تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit به جهت اهداف گسترده خود در ارایه خدمات تعمیر لوازم خانگی در کلیه برند ها، دارای نمایندگی از هیچ برندی نمی باشد و به صورت معتبر در کلیه برند ها و مدل های لوازم خانگی فعالیت می  نماید.

ما نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی هات پوینت نیستیم اما معتبر هستیم….

منبع: نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی هات پوینت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *