نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

شست و شوی لباس یکی از فعالیت هایی است که بشر از دیرباز با آن درگیر بوده. همگام با پیشرفت تکنولوژی طراحان در فکر اختراع وسیله ای جهت سهولت شست و شوی لباس افتادند و اقدام به تولید ماشین لباس شویی سطلی نمودند. پس از آن به جهت نقص های متعددی که در ماشین لباسشویی سطلی وجود داشت شرکت های فعال در حوزه لوازم خانگی اقدام به تولید نسل بعدی ماشین لباسشویی نمودند. ماشین لباسشویی ایندزیت نیز یکی از همین محصولات بود که توسط شرکت ایندزیت تولید و روانه بازار شد. با توجه به استقبال مشتریان از ماشین لباسشویی ایندزیت تیم تعمیر لوازم خانگی نیاز به ارایه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت را احساس نمود و در جهت دستیابی به این مهم اقدام به جذب تکنسین ها و مهندسین متخصص در تعمیر ماشین لباسشویی و آموزش آن ها نمود. تیم تعمیر لوازم خانگی با داشتن کادر متخصص و مجرب موفق به ارایه خدمات مطلوب جهت تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت به مشتریان شد که در ادامه به توضیح بیشتری در خصوص نحوه فعالیت آن ها خواهیم پرداخت.

با ما تماس بگیرید

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴ شیراز

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳ کرج

۲۲۳۷۷۷۹۰ تهران

۲۲۸۳۷۹۴۷ تهران

۸۸۳۷۳۷۸۰ تهران

چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت اقدام نماییم؟

سوالی که عده زیادی از مشتریان می پرسند این است که در صورت خرابی و اختلال در روند کارکرد چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت اقدام نماییم؟ پاسخ این است که تنها کافی است مشتریان نسبت به همراه داشتن تلفن های تیم تعمیر لوازم خانگی اقدام نمایند. با در اختیار داشتن شماره تلفن ها قادر خواهید بود در هر زمان از شبانه روز که ماشین لباسشویی ایندزیت شما نیاز به تعمیر داشت، با تیم تعمیر لوازم خانگی تماس حاصل نموده و ضمن ارتباط با واحد پشتیبانی فنی Wefixit شرح اختلال پیش آمده را ارایه نموده و درخواست اعزام تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت نمایید. تیم پشتیبانی ضمن هماهنگی اقدام به اعزام تعمیرکار Wefixit به محل شما می نماید.
تعمیرکار Wefixit در زمانی کم تر از ۳ ساعت به محل مشتری مراجعه نموده و نسبت به عیب یابی ماشین لباسشویی ایندزیت اقدام می نماید. تعمیرکار ماشین لباسشویی ایندزیت پس از مشخص نمودن عیوب نسبت به تعمیر و تعویض قطعات مورد نیاز اقدام می نماید. کلیه قطعات تعویضی از قطعات ارجینال و اصلی بوده و مشتری با خیالی آسوده می تواند نظاره گر پروسه تعمیرات باشد. تعمیرکار پس از پایان تعمیر ماشین لباسشویی را به مشتری تحویل داده و رضایت ۱۰۰% وی را جلب می نماید.سپس فاکتور هزینه تعمیرات را جهت پرداخت به مشتری ارایه می نماد. مشتری نیز به اطمینان از نازل بودن قیمت های Wefixit اقدام به پرداخت می نماید.
شایان ذکر است تیم تعمیر لوازم خانگی با ارایه خدمات انعطاف پذیر و پشتیبانی ۲۴ ساعته خود موفق به جلب رضایت ۱۰۰۰% مشتریان شده و اعلام می دارد به جهت اهداف خود در ارایه خدمات گسترده به تمامی برند های حوزه  لوازم خانگی دارای نمایندگی از هیچ برندی نمی باشد.

ما نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت نیستیم اما معتبر هستیم….

منبع: نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *