نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا

ماشین های لباس شویی موفق به حل مشکل یکی از زمان بر ترین فعالیت های بشر شده اند. در گذشته شست و شوی لباس ها به صورت دستی انجام می گرفت. این امر موجب تحمیل آسیب های جدی به دست، استخوان ها و مصرف بیش از حد آب می شد. شرکت های فعال در حوزه لوازم خانگی با درک این امر اقدام به طراحی دستگاهی جهت برطرف کردن این نیاز شدند. این دستگاه به نام ماشین لباسشویی در بازار عرضه شد.

در ابتدا مدل های لباسشویی سطلی وارد بازار شد و پس از تکامل و پیشرفت تکنولوژی لباس شویی هایی با شکل و فرم کنونی در بازار عرضه شد. توشیبا یکی از فعالین حوزه لوازم خانگی است که اقدام به تولید و عرضه لباسشویی توشیبا به بازار نمود. پس از ورود این محصول به بازار ایران و استقبال مشتریان از خرید آن، تیم تعمیر لوازم خانگی که سابقه طولانی در زمینه تعمیر لوازم خانگی دارد اقدام به جذب و آموزش نیروی متخصص جهتتعمیر ماشین لباسشویی توشیبا نمود. Wefixit با در نظر گرفتن این امر که خریداران این محصول نیازمند ارتباط با نمایدگی تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا به صورت نوین هستند اقدام به ارایه خدمات تعمیر ماشین لباس شویی توشیبا Toshiba نمود. در ادامه به نحوه ارایه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی توسط Wefixitt خواهیم پرداخت.

با ما تماس بگیرید

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴ شیراز

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳ کرج

۲۲۳۷۷۷۹۰ تهران

۲۲۸۳۷۹۴۷ تهران

۸۸۳۷۳۷۸۰ تهران

چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا اقدام نماییم؟

در ذهن بسیاری از کاربران این سوال وجود دارد که پس از بروز مشکل و اختلال در کارکرد چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا اقدام نماییم؟ پاسخ بسیار روشن است. تنها کافی است تلفن های تیم تعمیر لوازم خانگی را داشته باشید تا پس از اولین تماس با واحد پشتیبانی فنی Wefixit و بیان مشکل ایجاد شده برای ماشین لباسشویی توشیبا خود، درخواست اعزام تعمیرکار به محل نمایید.

پشتیبانان فنی ضمن هماهنگی این امر به شما این اطمینان را می دهند که تعمیرکار Wefixit در زمانی کم تر از ۳ ساعت در محل شما حاضر خواهد شد. تعمیرکار تیم تعمیر لوازم خانگی پس از بررسی ماشین لباس شویی توشیبا عیوب آن را مشخص می نماید و اقدام به تعمیر می کند. در این پروسه هر قطعه ای که نیاز به تعویض داشته باشد توسط وی، از قطعات ارجینال و اصلی جایگزین می گردد. لذا مشتریان با خیالی آسوده قادر به استفاده از خدمات نوین و باکیفیت تیم تعمیر لوازم خانگی هستند. خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در عالی ترین سطح کیفیت با خدمات پشتیبانی ۲۴۴ ساعته و ارایه سرویس در کلیه ساعات شبانه روز با نازل ترین قیمت به مشتریان ارایه می گردد. همچنین لازم است بدانید تعمیرکار Wefixit پس از پایان کار ملزم به جلب رضایت ۱۰۰% مشتری می باشد.
تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با سال ها تجربه در حوزه تعمیر لوازم خانگی اقدام به گسترش خدمات خود در کلیه شهرها و تمامی برند های لوازم خانگی نمود به همین جهت اعلام می دارد دارای نمایندگی از هیچ برندی نبوده و  به صورت حرفه ای و معتبر در ارایه سرویس به کلیه برند هاا فعالیت می نماید.

ما نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا نیستیم اما معتبر هستیم….

منبع: نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *