نمایندگی تعمیر یخچال هات پوینت

همان طور که می دانید یخچال یکی از ملزومات زندگی در عصر کنونی است. به طوری که در صورت بروز هر گونه اختلال در آن، مشکلات بسیاری در زندگی عادی انسان ایجاد می شود. شرکت هات پوینت از زیر مجموعه های شرکت ایندزیت بوده و تولید کننده یخچال و لوازم خانگی می باشد. با ورود یخچال های هات پوینت به ایران عده ای اقدام به خریداری آن نمودند. بر همین اساس تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit اقدام به تعلیم و آموزش عده ای ازتعمیرکاران لوازم خانگی خود جهت تعمیر یخچال هات پوینت نمود.

تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit به دلیل گستردگی فعالیت خود و ارایه خدمات نوین تعمیر لوازم خانگی در کلیه برند ها دارای تخصص بوده و دارای نمایندگی از برند خاصی نمی باشد. گستردگی فعالیت های تیم تعمیر لوازم خانگی و ارایه بهترین سطح سرویس دهی در تعمیر یخچال هات پوینت موجب جلب رضایت مشتریان عزیز در این خصوص شده که همین امر سبب معرفی تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit به سایر دوستان و آشنایان مشتریان شده.

با ما تماس بگیرید

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴ شیراز

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳ کرج

۲۲۳۷۷۷۹۰ تهران

۲۲۸۳۷۹۴۷ تهران

۸۸۳۷۳۷۸۰ تهران

چگونه اقدام به تعمیر یخچال هات پوینت نماییم؟

در توضیحات قبلی ذکر شد یخچال ها به دلیل محتوای خوراکی، در صورت بروز اختلال و خرابی موجب فساد خوراکی ها خواهند شد. لذا تعمیر یخچال در زمان اندک اهمیت فراوانی دارد. تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با سال ها تجربه در این حوزه اقدام به ارایه سرویس تعمیر یخچال در کم ترین زمان ممکن پس از تماس نمود.

بدین ترتیب تنها کم تر از سه ساعت بعد از تماس و درخواست شما مشتری عزیز، تعمیر کار متخصص تعمیر یخچال هات پوینت به محل اعزام می گردد. تعمیرکاران یخچال هات پوینت نیز همچون سایر اعضا این تیم دوره های تخصصی فراوانی در خصوص تعمیر لوازم خانگی گذرانده و از تعهد کاری بالایی برخوردارند.

بر همین اساس و همچنین با در نظر گیری اهداف تیم Wefixit در جلب رضایت مشتری، می توان بیان کرد کلیه قطعاتی که توسط تعمیرکار تیم تعمیر لوازم خانگی در محل تعویض گردد از قطعات ارجینال بوده و مورد ضمانت Wefixit قرار دارد. همچنین تعمیرکار ما پس از جلب رضایت ۱۰۰۰% مشتری اقدام به صدور فاکتور می نماید.

جالب است بدانید کلیه سرویس تعمیر لوازم خانگی و راه اندازی مجدد آن که توسط تیم تعمیر لوازم خانگی انجام می شود با نازل ترین قیمت رقابتی ارایه می گردد. لذا مشتریان با خیالی آسوده می توانند در هر ساعت از شبانه روز حتی روز های تعطیل و در هر کجای ایران عزیز نیاز به تعمیر یخچال هات پوینت داشتند با تیم Wefixit تماس حاصل نموده و درخواست اعزام تعمیرکار متخصص در محل نمایند.
جهت استفاده از خدمات نوین تیم Wefixitt با بالاترین سطح سرویس دهی می توانید شماره های تماس با ما را ذخیره نموده و در هر کجا که به مشکل خوردید با ما درمیان گذاشته تا نسبت به رفع آن اقدام کنیم.

ما نمایندگی رسمی تعمیر یخچال هات پوینت نیستیم اما معتبر هستیم….

منبع: نمایندگی تعمیر یخچال هات پوینت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *