نمایندگی تعمیر یخچال

یخچال ها از جمله لوازم ضروری منزل در عصر کنونی محسوب می شود که وظیفه آن فراهم آوردن فضایی خنک جهت نگهداری از مواد غذایی و خوراکی ها است. یخچال ها در انواع و ابعاد مختلفی توسط برند های مطرح در تولید لوازم خانگی عرضه می شوند. به طبع در مواردی یخچال دچار خرابی و عیب و نقص می شود که لازم است در کم ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر یخچال اقدام شود؛ چرا که اکثر یخچال ها حاوی مواد غذایی هستند که در صورت طولانی شدن مدت خرابی یخچال دچار فساد شده و ضرر و زیانی بیش از تعمیر یخچال بر دوش افراد خواهد گذاشت. پس با توجه به توضیحات ارایه شده تعمیر زود هنگام و به موقع یخچال توسط تعمیر کار یخچال امری ضروری  است.

با ما تماس بگیرید

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴ شیراز

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳ کرج

۲۲۳۷۷۷۹۰ تهران

۲۲۸۳۷۹۴۷ تهران

۸۸۳۷۳۷۸۰ تهران

یخچال چیست؟

این سوال کمی خنده دار است! یخچال چیست؟ اما لازم است با اشراف به انواع یخچال و نحوه کارکرد سیستم داخلی آن آگاهی های لازم در نگهداری بهتر یخچال و همچنین عیب یابی آن داشته باشید. یخچال ها دستگاه هایی هستند که در درجه اول عایقی قوی دارند تا اختلاف دمای خود با محیط پیرامون را نگاه دارند.

از اصلی ترین ویژگی یخچال ها به تولید سرما در آن ها می توان اشاره نمود. یخچال ها با ترکیب این دو قابلیت خنک کنندگی و عایق بودن می توانند از مواد غذایی در برابر گرمای محیط محافظت نمایند. در گذشته نیز اجداد ما با استفاده از تبادل دمای هوا و خصوصیات زیر زمین ها سرد خانه ای ایجاد می کردند که به وسیله آن مواد غذایی خود را طولانی تر نگهداری کنند.
در دنیای کنونی به دلیل عدم در اختیار داشتن زمان کافی، اکثر افراد اقدام به خرید مواد غذایی به صورت هفتگی می نمایند که همین امر موجب می شود یخچال در اکثر روزها پر باشد. در این شرایط اگر مشکلی در سیستم خنک کننده یخچال ایجاد شود و یا یخچال دچار خرابی گردد، لازم است فوراً ضمن اطلاع از این مشکل نسبت به درخواست تعمیرکار متخصص تعمیر یخچال اقدام شود. مجموعه تعمیر یخچال ما با در اختیار داشتن مهندسین و تکنسین های متخصص در تعمیر یخچال قادر به ارایه سرویس خدمات تعمیر یخچال در محل است. عزیزان در ۲۴۴ ساعت شبانه روز و حتی روز های تعطیل می توانند در صورت بروز مشکل و خرابی در یخچال با شماره های ما تماس حاصل نموده و ضمن ارتباط با واحد ارتباط با مشتری و پشتیبانی فنی نسبت به شرح مشکل و عیب یابی یخچال اقدام نموده و در صورت نیاز درخواست اعزام تعمیرکار یخچال به محل نمایند.
متخصصین تعمیر یخچال فورا در کم ترین زمان ممکن به محل مشتری اعزام شده و نسبت به عیب یابی، تعمیر یخچال و یا تعویض قطعات مورد نیاز یخچال اقدام می نمایند تا هر چه سریعتر یخچال تعمیر شده و تحویل مشتری گردد. لازم به ذکر است کلیه قطعات ارایه شده از سوی تعمیر کاران یخچال در مجموعه ما دارای گارانتی می باشد و همچنین تعمیرات انجام شده توسط تعمیرکاران یخچال در مجموعه ما، دارای ضمانت رضایت از مشتری است.

منبع: نمایندگی تعمیر یخچال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *