پنل اس ام اس و ارسال پیامک انبوه برای مدیران

پیامک دیگر تنها وسیله ای جهت ارسال و دریافت پیام میان استفاده کنندگان تلفن همراه نیست و موارد استفاده مختلفی برای آن تعریف شده است. اس ام اس از جمله راه های مفید جهت ارتباط اداره ها ، سازمان ها ، بانک ها، بیمه ها، دانشگاه ها، شرکت ها و فروشگاه ها و…. با مشتریان و مخاطبان خود است. برای مثال جمله کاربردهای پنل اس ام اس را می توان به اعلام نمرات به دانشجویان، ارسال خبرنامه ها در دانشگاه ها و موسسات عالی عنوان کرد و یا اعلام قیمت محصولات به نمایندگان، اعلام جلسات کاری با همکاران و سازمان های دیگر از جمله کاربردهای پنل های پیام انبوه عنوان کرد.

پنل اس ام اس و ارسال پیامک انبوه برای مدیران

استفاده از پنل اس ام اس در دیدگاه اول جهت افراد و تبلیغات دیده می شود ولی باید گفت پنل های اس ام اس جهت بسیاری از بخش ها به خصوص بخش های مدیریتی که افراد زیادی را تحت نظارت دارند یکی از ملزومات اصلی است اطلاع رسانی و ابلاغیه ها به افراد تحت مدیریت می تواند با استفاده یک پنل ارسال اس ام اس و سامانه ارسال پیامک انبوه انجام پذیرد. این روش اطلاع رسانی دیگر نیازی به هزینه توزیع ندارد و به شرایط مختلف وابسته نیست و امروزه کسی نیست که در روز چند بار گوشی خود را بازبینی نکند و بنابراین می توان گفت تمامی اس ام اس و اطلاع رسانی شما به این وسیله دیده خواهد شد.

از جمله مزایای پنل اس ام اس، اطمینان از ارسال تمام پیام ها می باشد و چناچه پیامی دچار خطا شده و ارسال نگردد می توان آن را از سیستم مشاهده نمود و خطا را رفع کرد. زمانی که شما یک پنل خصوصی جهت پیامک انبوه داشته باشید می توانید برای اطلاع رسانی فوری اقدام کنید بدون این که نیازی به مراجعه مرکز خدمات دهنده آن باشید و این شماره پیامک و اطلاع رسانی انحصاری شما، باعث خواهد شد افراد زمانی که شماره را در گوشی خود می بینند متوجه پیام شما شده و زودتر عکس العمل نشان داده و خواندن پیام شما مقدم می شود و چناچه بخواهید در نظر سنجی و مسائل بیشتری از افراد تحت مدیریت و سرپرستی خود اقدام کنید نیز می توانید از این روش استفاده کنید.

منبع: پنل اس ام اس و ارسال پیامک انبوه برای مدیران

پنل اس  ام اس     سامانه پیامک    پنل پیامک    پیامک تبلیغاتی  پنل اس ام اس رایگان    سامانه ارسال پیامک

ارسال اس ام اس رایگان     رایگان اس ام اس     اس ام اس انبوه    پیامک انبوه     سامانه ارسال پیام کوتاه

ارسال پیامک     پنل sms       سامانه ارسال پیامک انبوه        ارسال اس ام اس         مرکز تلفن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *