5 اقدام لازم قبل از لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

همواره رفع موهای زائد ناحیه تناسلی یکی از چالش برانگیزترین مباحث می باشد و استفاده از لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی بهترین روش به شمار می رود . همانگونه که در بخش دستگاه های مورد استفاده در فرآیند لیزر نیز اشاره شده بود برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی می توان از لیزرهای خانگی یا همان IPLL و یا لیزرهای پیشرفته استفاده نمود . یکی از مهمترین بخش ها در زنان ناحیه تناسلی می باشد که همواره تحت تاثیر عفونت های مختلف می تواند قرار گیرد . بسیاری از  افراد از تیغ های مختلف در این ناحیه استفاده می کنند که ممکن است همواره توام با قرمزیی پوست , خارش و موارد از این دست باشد . بنابرین بهترین روش برای از بین بردن موهای ناخواسته استفاده از لیزر می باشد .

5 اقدام لازم قبل از لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

معرفی 5 اقدام لازم قبل از لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

1 – توجه داشته باشید که قبل از شروع فرآیند لیزر موهای ناخواسته چیزی در حدود 4 هفته قبل از فرآیند حتما موهای ناحیه تناسلی خود را با تیغ از بین ببرید . استفاده نکردن از کرم های موبر و موم در این مرحله بسیار مهم می باشد زیرا به علت اینکه پرتوها لیزر با فولیکول مو در ارتباط هستند در نتیجه به ساقه مو در زیر پوست نیاز است .
2- لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی همانند دیگر مناطق بدن و بسته به نوع پوست هر فرد به تعداد جلسات مختلفی نیاز دارد تا نتایج مطلوبی کسب شود و این جلسات چیزی در حدود 4 الی 10 هفته می باشد .
3 – امروزه به علت پیشرفت تکنولوژی واژه ی درد دیگر معنایی ندارد و پرتوهای لیزر موهای زائد فقط ممکن است کمی سوزش در پوست به وجود آورد ولی اگر شما هم جز آن دسته از افراد می باشید که نسبت به درد حساس هستید می توانید از بی حس کننده های مختلف در این ناحیه استفاده کنید و باید به این نکته اشاره کرد که به هیچ وجه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی باعث نازایی نمی شود .
4 – در حالت کلی لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی به صورت صد درصد موهای این ناحیه را از بین نمی برد ولی اگر در شرایط استاندارد و در جلسات کافی این کار صورت پذیرد می تواند تا 800 درصد کارآمد بوده و حتی موهای این ناحیه بسیار کمرنگ نیز می گردند .
5 – در آخر باید به این نکته اشاره کرد که لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی همواره باعث روشن شدن پوست می گردد و هیچ عوارضی برای آن نخواهد داشت . این روش بسیار اصولی و کارآمد بوده و از خیلی روش های دیگر مانند تیغ , استفاده از  اپیلیدی و کرم های موبر تجربه ی راحتت تری به شما می دهد و شما می توانید به راحتی این فرآیند را در خانه و یا کلینیک های تخصصی انجام دهید .

منبع: 5 اقدام لازم قبل از لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

حتما بخوانید :   ورزش و پیشگیری و درمان آکنه پوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *